BEKIJK
PROJECT
BEKIJK
stap
ZOOM IN
OP DE FOTO

Van papier tot beheer met pioniers

O-M-D brengt haar expertises bij elkaar om meer grip te houden op het proces. Niet alleen qua dienstverlening, maar ook qua identiteit en werkwijze zijn we complementair aan elkaar.

Totaalregisseur van woon-, werk- en leefruimte

Voor ons staat vertrouwen aan de basis van een goede samenwerking, zodat we pragmatisch en adaptief te werk kunnen gaan. We excelleren als we ‘from the ground up’ mogen starten. Van planvorming en bouwtekening tot aan het beheer na oplevering.

Wij creëren een gezond rendement binnen jouw projectwens. Niet naar de hoeveelheid M2 die anderen graag willen bouwen voor meer omzet.

Patrick Hof
Patrick Hof
BIM coördinator
patrick@o-m-d.nl
Tom Hogeweg
Tom Hogeweg
Projectleider O-M-D facility
tom@o-m-d.nl
Dennis Roeloffzen
Dennis Roeloffzen
Projectcoördinator
dennis@o-m-d.nl
Nico Heerink
Nico Heerink
BIM modelleur
nico@o-m-d.nl
Lynn Peters
Lynn Peters
Modelleur interieur
lynn@o-m-d.nl
Erik Richters
Erik Richters
Directeur / eigenaar
erik@o-m-d.nl
Esther Wassink
Esther Wassink
Front office
esther@o-m-d.nl
Paul Wolters
Paul Wolters
Architect en interieur
paul@o-m-d.nl
Roy Peters
Roy Peters
Operationeel directeur
roy@o-m-d.nl
Marc Bos
Marc Bos
Projectleider
marc@o-m-d.nl
Frank van Rossum
Frank van Rossum
Projectmanager
frank@o-m-d.nl
Sander Kooy
Sander Kooy
BIM modelleur
sander@o-m-d.nl
Petra grote Punt
Petra grote Punt
Hoofd financiën
petra@o-m-d.nl
Mark Németh
Mark Németh
Projectcoördinator
mark@o-m-d.nl